İSKONTO ORANI ve VADE konusunda Satış Merkezimizden bilgi alınız...

HABERLER & DUYURULAR

tüm haberler »


Ürün KoduHKS-1
Ürün Ölçüsü310 ml
Hammadde 
NP-1
Koli Ölçüsü  22 x 32 x 26 cm
Koli İçi Adet  24 Adet


Kullanıma hazır, cam yerleştirilmesinde ve metal profil ve elemanlarının kenarsızdırmazlığında kullanılan çok amaçlı poliüretan katkılı nötr silikon. Her türlü kapı ve pencerelerin bağlantı dolgularında, ayna yapıştırmada ve cam destekli yüzeylerin montajında (doğrama birleşimleri,dekoratif,cam  vitrin,ısıcam bağlantı ayarlarında)ve her türlü çalışan fugolardakullanılır. Sertleştikten sonra devamlı esnek kalır ve +40 °Cile +120 °Caralığında ısıya dayanıklıdır. Alkali zeminlerde  ve metallerde kullanılır. Korozyon oluşturmaz.Solvent içermez.


Uygulama Alanları :Primere gerek kalmadan pek çok yüzeye yapışır. Cam yapıştırmada –ısıcam,vitrin,sert PVC doğrama –hava şartlarından etkilenmez-kokusuzdur-UV ışınlarına dayanıklıdır.


Yüzey Hazırlama ve Uygulama : Dolgu aralıkları temiz,kuru,yağ ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Dolgunun  düzgün olması için ,her iki kenara da bant çekiniz.Kartuşun ağız kısmını kesiniz,plastik kanülü takınız ve ucunu derze göre yatay olarak kesiniz.Çalışma sıcaklığı  5°C  ile 40 °C  arasıdır. Kabuk bağlama süresi10-20 dakika olup tam kuruma min.24 saatte sağlanır.Silikon sıkıldıktan sonra ,yüzeyi deterjanlı suya batırılmış spatula  veya benzeri bir aparat ile bastırılarak  düzeltilebilir. Uygulama sonrası silikon kurumadan kenar bantları tekrar kaldırınız. Kuruduktan sonra  -40 °C ile +150 °C arası sıcaklıklara mukavimdir.


Uyarı :
Havalandırılmış ortamda kullanınız. Cilde ve göze temas etmesinden kaçınınız. Çocuklardan uzak tutunuz.